MILÍ STUDENTI 🙂,

jsem z Kolumbie a ve Španělsku jsem žil 7 let proto mám také španělskou národnost. Žiji v České republice 9 let a mám 7 let zkušeností s výukou španělštiny. Výuka španělštiny mi umožnila setkat se s velmi zajímavými studenty všech věkových kategorií, kteŘí se chtějí učit a zlepšit svoji španělštinu.

METODA DOUČOVÁNÍ

Používáme cesko-španělskou knihu, která usnadnuje studentum ucení se uvolněnějším, přátelským a zábavným způsobem. Napríklad gramatika se zameruje na témata, která se používají každý den. Rádi se zamerujeme na pokrok studentu a hledáme zpusoby, jak zlepšit jejich španělštinu. Studiem krok za krokem s trpělivostí, porozumením a velkým úsměvem.

Jak jsem zmínil, žil jsem ve Španělsku po mnoho let, což znamená, že mohu vysvětlit rozdíly mezi španělštinou v Latinské Americe a Španelsku. Také jsem spolupracoval s mnoha lidmi z Latinské Ameriky a znám tak rozdíly i z jiných zemí.

Mnoho studentu se bojí mluvit cizím jazykem, proto casto ríkám studentum, at postupují dle své potřeby a lekce si užívají.

REFERENCE

Alphatechtechnologies.cz

MUDr. Irma Dresslerová

Mirka Valentová

Iveta Vaňková

Mgr. Pavlína Springerová - Děkanka Filozofické fakulty HK

Mgr. Dagmar Vrběcká - Lékarská fakulta HK

ELLA-CS

 

Koupit lekce

MILÍ ZAČÁTEČNÍCI 🙂 ,

mou vášní je cestování a poznávání nových kultur. Miluji španělštinu, která mě učarovala na vysoké škole. Když jsem slyšela mluvit zahraniční studenty španělsky, moje duše se tetelila blahem 🙂  Moc jsem si přála naučit se španělsky a požádala jsem o Erasmus stipendium – Španělsko byla jasná volba.

V únoru 2008 jsem seděla v letadle do Madridu. Měla jsem obrovský pocit svobody a radosti, ale také strach z neznáma. Odjížděla jsem s téměř nulovou znalostí španělštiny a anglicky se bohužel dalo domluvit jen občas.

První dny a týdny byly náročné, protože jsem nikomu nerozuměla. Spolubydlícího jsem vždy jen pozdravila a raději se zavřela do pokoje.

JAK ZAČÍT MLUVIT, I KDYŽ NEOVLÁDÁTE GRAMATIKU?

Ze začátku jsem mluvila pouze v přítomném čase a pokud jsem chtěla mluvit v minulosti či budoucnosti, používala jsem slova: předtím nebo potom.

MÁ CESTA K VÝUCE ŠPANĚLŠTINY

Během rodičovské dovolené jsem manželovi začala pomáhat s výukou španělštiny. Učila jsem začátečníky, kteří měli strach začít s rodilým mluvčím. Dříve jsem pracovala v personalistice, kde jsem měla na starosti také školení zaměstnanců, ale s výukou jazyků jsem zkušenosti neměla.

Nejdříve jsem chtěla pomoct se začátky jedné studentce, ale postupem času mě výuka španělštiny začala velmi bavit. Především, když jsem viděla výsledky studentů, začala jsem učit více.

Ráda pomáhám začátčníkům překonat první strach a nesmělost z nového jazyka. Připravuji je na lekce s rodilým mluvčím. Věřím, že toto je nejlepší cesta pro naučení se jazyka, pokud nemáme možnost studovat v zahraničí.

SDÍLENÍ ZKUŠENOSTÍ

Mým hlavním záměrem je sdílení životních situací, které jsou spojené především s cestováním.

REFERENCE

Ing. Pavlína Šoltová

Tomáš a Martin

Zuzana Anderová

Koupit lekce